Rozwiązania dla nauki

Usługi bioinformatyczne i nie tylko

Rozwiązania bioinformatyczne

Oferuję szereg usług dedykowanych dla biologii i medycyny. Jeśli masz problem z przetwarzaniem i analizą danych - mogę pomóc.

Serwisy internetowe

Chcesz stworzyć bazę danych? Posiadasz progam i chcesz go udostępnić poprzez stronę internetową? To rozwiązanie jest dla Ciebie. Oferuję możliwość stworzenia interfejsu webowego który pozwoli na skorzystanie z Twojego programu za pośrednictwem strony internetowej, bez konieczności instalacji oprogramowania. Stworzę stronę pozwalającą na efektywne przeszukanie bazy danych i wyświetlenie danych użytkownikowi lub udostępnienie ich poprzez API.

Skrypty i programy

Potrzebujesz przeanalizować dużą ilość danych? Chcesz zautomatyzować konwersję formatów? Chcesz stworzyć własną "pipeline"? Zależy Ci na automatycznym pobieraniu danych? Stworzę program w pełni dostosowany do Twoich potrzeb.

Analiza statystyczna, R + Shiny

Jeśli potrzebujesz wykonać analizę statystyczną lub stworzyć system internetowy wykonujący takie analizy zapraszam do współpracy.

Bioinformatyka strukturalna, modelowanie cząsteczek, dokowanie

Jeśli potrzebujesz pomocy z modelowaniem molekularnym, dokowaniem lub analizą danych NMR dla kwasów nukleinowych - zgłoś się do mnie, mogę rozwiązać Twój problem.

Analizy danych z mikromacierzy i NGS

Od niedawna wykonuję również analizy danych z mikromacierzy oraz sekwencjonowania nowej generacji. Jestem otwarty na możliwość współpracy w tym zakresie.

Zobacz więcej na Wozniak Lab